sobota, 9 lipca 2011

Summer

Już jedną nogą na wakacjach! Trzeba to było uczcić, pomalować paznokcie na intensywny kolor i spotkać się z przyjaciółmi:) Polecam poniższą piosenkę, pasuje idealnie do słońca i wakacji:DPasiastą tunikę kupiła Mama. Jest nieco luźna ale latem jest to cecha sprzyjająca noszeniu. Przy okazji uwolnienia się od pisania pracy Wreszcie miałam okazje pójść na wyprzedaże. Zdążyłam wpaść tylko do dwóch sklepów, ale zaowocowało to kupnem nowych okularów słonecznych. Wreszcie nie będę musiała wybierać czy chce być porażona słońcem czy chce widzieć świat przez porysowane szkła:P

Fot. Chłopak

Okulary - House%
Wisiorek - od Chłopaka
Bransoletki - vintage
Tunika - sh
Baletki - Bershka
Gościnie, tradycyjnie Mil w cudownym, południowym zestawie. Trzeba wiedzieć, że paznokcie miały taki sam kolor co torebka, byłam więc zachwycona tak idealnym doborem kolorów;)

Fot. Me

Eng.
Almost holiday! I had to celebrate finishing my thesis by having some colourful nailpolish and meeting with my friends:)
This striped dress was bought by my Mum. It's a bit loose, but in the summertime it's an advantage. By the way, I was able to go to the sales and buy new sunnies. On the two last photos Mil. She had a great outfit that reminds me hot italy:)
What I had: Sunnies-House%; Necklace-from my Boyfriend; Bracelets-vintage; Dress-sh; Flats-Bershka

7 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...