piątek, 16 grudnia 2011

Grey day

Zdjęcia nie wyszły tak jak chciałam. Powiedziałabym, że wyszły tragicznie, ale ten zestaw ubrań wyeksploatowałam ostatnio na tyle, że nie miałabym motywacji do pozowania w nim znowu. Już za bardzo kojarzy mi się z ubraniem na zajęcia, do znajomych czy po domu jak przyjdą goście;) W tym roku odkryłam wielki potencjał nietoperzowych swetrów. Za ciepło jakie dają, a także możliwość schowania rąk jak żółw do skorupy jestem gotowa tłamsić ogrom wełny w niewygodzie pod płaszczem;) 

Fot.S.

Chusta - od S. (Bijou Brigitte)
Kolczyki i naszyjnik - Reserved
Sweter nietoperz - NewYorker
Bluzka - sh
Pasek- sh
Jeansy - C&A
Kozaki - Pull&Bear
Torebka - sh

Eng.
 I'm not satisfied with this photos. Moreover, I think they're really bad, but recently I have worn this outfit so often that I would find it very difficult to pose for another photos, just to show these clothes. During this year I discovered the great potencial in bat-shaped sweaters. I'm ready to pack amounts of wool under my coat, feeling uncomfortable, just to be sure I would feel worm whole day. I love this sweater mostly for the possibility of hiding my arms and hands into it, just like a turtle;) 


Shawl - from S.(BijouBrigitte); Earrings and necklace - Reserved; Bat-shaped sweater - NewYorker; Blouse - sh; Belt - sh; Jeans - C&A; Boots - Pull&Bear; Bag - sh

4 komentarze:

 1. podoba mi się Twój sweter :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To znak, że musisz się ze mną umówić na zdjęcia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam szarości <3
  Mega sweterek!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki ;)
  Rykoszetka - jak tylko przegnam przeziębienie to chętnie się z Tobą umówię:D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...