środa, 20 czerwca 2012

Psie Głowy

Idą wakacje więc siłą rzeczy sięgam do zdjęć z zeszłych lat, a na playlistę wkroczyły jeziorne (chyba tylko w moim odbiorze;) kawałki takie jak "Blue Calx" Aphex Twin czy "The Piano Echoes" Unkle. Oto pewna pojezierska wieś i pomysł, który udało mi się zrealizować w zeszłym roku. Co do sukienki, jest to jedna z wielu rzeczy kupionych w czasie wakacyjnego wyjazdu i od razu upranych;)


Przy okazji trafiliśmy na opuszczoną chałupę z intrygującymi plamami na ścianach. Baliśmy się sprawdzać bardziej wnikliwie co to może być, ale wykwity te nie wyglądały na graffiti;) / By the way we found abandoned cottage with intriguing spots on the walls. We were afraid to examine these spots more accurately, but it didn't look like graffiti;)

Na koniec zdjęcie dokumentujące pozyskania materiałów na kartonowe psie głowy;) / Finally the photo documenting the acquisition of materials for cardbord dog's heads

Fot. S., Mil, me

Sukienka - sh
Torebeczka - sh
Naszyjnik - od Chłopaka
Nieśmiertelne Baletki - H&M


Eng. Dog's Heads
Soon summer and will come, so I started looking back to photos from my past holidays. Songs remaining me lakes and forests, like "Blue Calx" by Aphex Twin and "The Piano Echoes" by Unkle jumped on my playlist immediately. Here's a west-pommeranian village and the idea which I worked out last year. The dress I'm wearing was one of many things bought during this holiday trip and hand-washed soon after buying them;)

Dress - sh; Bag - sh; Necklace - from my Boyfriend; Flats - H&M

10 komentarzy:

 1. fajna tuniczka i ciekawe fotki ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne zdjęcia z tymi psimi głowami xd

  OdpowiedzUsuń
 3. a mnie się podoba motyw z upaćkaną ścianą;)

  OdpowiedzUsuń
 4. O rety psie głowy są świetne :D

  OdpowiedzUsuń
 5. A zdjęcia z Natalią można obejrzeć na jej blogu albo u mnie na fotograficznym fanpejdżu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za komentarze.. bardzo się cieszę, że pomysł na zdjęcia Wam się spodobał:D

  OdpowiedzUsuń
 7. Psie głowy rządzą! Hau, hau, hau i smyru za uszkiem:D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...