środa, 10 lipca 2013

Summer daze

Trochę odmiany i zamiast romantycznej sukienki, dżinsowe szorty i biała koszulowa bluzka. No i letnia torebka. Choć w swojej kolekcji mam już szarą torebkę (a jeśli liczyć torebkę z Misako, która jest już w stanie zaawansowanego zużycia to mam ich dwie), to nie mogłam się oprzeć zakupie tej. To była magia jakiej doświadcza się tylko czasami. Patrzyłam się na torebkę, a ona na mnie mrugała okiem przeceny. Była inna, bo elegancka, lekka i ze złotymi elementami. Wystarczyło popatrzeć na ten chłodny i delikatny odcień szarości, a upał na dworze robił się lżejszy. Był jeszcze dylemat i głos rozsądku, że może lepiej jest kupić jej siostrę, koralową.. ale w końcu, nawet wbrew losowi w postaci "orzeł czy reszka", wygrało zauroczenie;)


Fot. S.

Koszula - sh
Szorty - Bershka
Koraliki - Promod
Torebka - New Look


Eng. 
A little variety and instead of romantic dresses, denim shorts and white blouse. And new summer handbag. Although in my collection I have already a gray bag (and if you count my Misako bag that is already in an advanced state of wear I have two gray bags), I could not resist buying this one. It was magic that can be experienced only occasionally. I looked at the bag, and she winked at me with a special sale price. She was different than my old gray bags, elegant, light and with gold elements. While looking at this cool and delicate shade of gray the heat outside was getting lighter. There was still a dilemma and the voice of reason, it might be better to buy her sister, coral colored .. but in the end the infatuation won;)

Blouse - sh; Shorts - Bershka; Beads - Promod; Bag - New Look

14 komentarzy:

 1. Pełen letni chillout:)pięknie

  OdpowiedzUsuń
 2. Na widok tych zdjęć ożywają wspomnienia:)
  Śliczna ta żółta latarenka, taka nietypowa dla starego miasta.
  Zawsze zazdroszczę dziewczynom nóg które można latem wystawić spod dżinsowych, krótkich szortów...Ja już chyba nigdy się na to nie zdobędę, ech. Cudnie wyglądasz, tak świeżutko, a szarych torebek nigdy dość, bo pasują niemal do wszystkiego:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!:) a wierzę, że i Ciebie kiedyś w fajnych szortach zobaczę:)

   Usuń
 3. Przede wszystkim gratuluję niedawnego zamążpójścia:) Wszystkiego dobrego!
  A wakacyjne zdjęcia i zestawy super:).

  OdpowiedzUsuń
 4. Uh klimat takich kamiennych kamieniczek jest wprost niezrównany!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ze zdjęć aż bije wakacyjną atmosferą! A zauroczeniom nie można się opierać ;]

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...