poniedziałek, 13 lipca 2015

Przez Podlasie II

Jeszcze kilka zdjęć z podróży na Podlasie, w tym moje chwilowe nawrócenie na sportowe obuwie (wyjęte z szafy po paru latach porzucenia) i biała koszulka, chwalona już przez Frele. Zauważyłam, że podstawowe, proste ubrania najtrudniej jest znaleźć, nawet jeśli w obszar poszukiwań włączone są sieciowe sklepy. Za wspominaną koszulką chodziłam już od paru lat, nie uporczywie, ale zwracałam uwagę jeśli coś białego wisiało w działach z koszulkami. Zawsze jednak coś było nie tak, a to za luźna, za obcisła, za krótka, za długa, materiał nie taki, prześwitujący albo za gruby. Jak się można było spodziewać po moim szczęściu do sklepów z odzieżą używaną, tam właśnie znalazłam swój ideał i tylko pamięć mnie zawodzi czy wydałam trzy czy też pięć złotych;) Tymczasem pozdrawiam z jeszcze innego, teraz deszczowego końca Polski:)

A propos urokliwych widoków. Poniżej zdjęcie-przestroga, że nawet najpiękniejsze krajobrazy można dość łatwo wizualnie zdegradować i wtedy nawet ciekawa architektura może stać się częścią karykatury. Czy da się budować za pomocą nowoczesnych technologii ale w tym dawnym, regionalnym charakterze. Dwa zdjęcia wyżej można zobaczyć, że owszem da się. Domki noclegowe w Siołobudach były piękne:)

Fot. Ja i A.

T-shirt - sh
Spodnie - sh
Buty - Conversy sprzed sześciu (siedmiu? ośmiu?) lat

12 komentarzy:

 1. Racja . J na szczęście tez te najzwyklejszą koszulkę w bólach kupowałam ale ok , jest super :):)
  Och już za pare dni , za dni pare wezmę plecak swój i powędruje

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna stylizacja! Zdjęcia genialne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Architektura jeszcze ujdzie, ale te szpecące reklamy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są straszne, no i przez natłok zupełnie nieczytelne.

   Usuń
 4. Czekam, aż wprowadzą ustawowo zakaz takich chamskich reklam. Uwielbiam oglądać filmy z dawnych lat, 60, 70, bo krajobraz jeszcze czysty, wszystkiego mniej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście, też lubię takie filmy i dawne krajobrazy:)

   Usuń
 5. Sielsko i przyjemnie, na lato takie wycieczki i widoki jak znalazł :) może się wypocznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, piękne zdjęcia, tylko kto pozwolił tak szpecić Polskę !!! Tunisie ze klimat znika i magia zdjęcia jak sie taki potworek pojawi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nic, można się tylko denerwować albo mieć nadzieję, że kiedyś jednak będzie pięknie

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...