poniedziałek, 14 grudnia 2015

Szary płaszcz o ciekawym kroju w grudniowych fanaberiach

Czasami dobrze jest spełnić swoją fanaberię. Pojawia się wtedy radość z absurdalności pomysłu, jest przygoda. Udaje się też przechytrzyć czas, który nagle niesamowicie się rozciąga. Taką naszą fanaberią był wyjazd na Warszawskie Targi Książki Artystycznej. Jednodniowy, bo wieczorem była impreza andrzejkowa, której przegapić nie chcieliśmy. W przypadku spełniania fanaberii nie warto liczyć wydanych pieniędzy i nawet jeśli targi książki artystycznej okażą się zdecydowanie bardziej targami książek o sztuce i fotografii, a jedyną zakupioną rzeczą będą jesienne "Usta", to wspomnienia będą i tak miłe. Mroźne powietrze, znikający we mgle Pałac Kultury, pyszne śniadanie i Krakowskie Przedmieście świątecznie błyszczące w deszczowej szarówce późnego popołudnia. Było warto:)

Nie mieliśmy też takiego strasznego pecha z tymi targami, bo przy okazji udało nam się zobaczyć w Muzeum Sztuki Nowoczesnej wystawę fotografii Zofii Rydet, co dla mnie, miłośniczki wsi tradycyjnej, było sprawą wspaniałą.Fot. S. 

Ubraniom będzie można się bliżej przyjrzeć (i o nich poczytać) w następnym poście, do którego się poczuwam, jako, że cały ten zestaw to moi najczęstsi kompani grudniowych wyjść z domu.
Płaszcz - sh
Sukienka - uszyta przez krawcową
Kozaki - Loft37 (trzylatki)
Torebka - NewLook (dwulatka)

*stare piosenki mają dla mnie jakiś taki ciepły charakter, który pasują tylko na ciemne jesienno-zimowe dni, a więc teraz mają u mnie swoją chwilę w roku:)

3 komentarze:

 1. Aż się zawstydziłam, jacy my mało ukulturalnieni ostatnio jesteśmy. Brawo Wy! Taki wypad na pewno był wartościowy i przyjemny.
  Płaszcz wspaniały, taki przepastny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo marzenia trzeba spełniać i cieszyć się nimi:)
  Miałaś fajny wyjazd, super spędzony czas i to najważniejsze:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie fanaberie są wspaniałe i daja kopa ;) Widziałam niektóre zdjęcia z tej wystawy Zofii Rydet, są ...no, przytrzymują na dłużej.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...