piątek, 23 grudnia 2016

Sweter w kolorach lekko zachmurzonego nieba z przebłyskami grudniowego błękitu

Ciepły melanżowy sweter w odcieniach lekko zachmurzonego nieba miło łączy się z brudnym błękitem dżinsowych spodni oraz ciepłym brązem skórzanych kozaków i torebki*. Do tego szarość lekkiego ale przytulnego płaszcza. Taką harmonię kolorów lubię na co dzień. Naprawdę ciężko mi poczuć świąteczny klimat z tym grudniowym słońcem w tle, ale jakby nie było, trzeba szykować zdecydowanie bardzie odświętne stroje:)Fot. S.

Melanżowy sweter - sh
Dżinsowe rurki - Zara (2013)
Skórzane kozaki - Loft37
Torebka - vintage po przejściach

*moje oko raduje się niezmiernie widząc kolorystyczno-materiałowe połączenie torebki i butów, tak miałam zawsze niezależnie od stosunku trendów do tej jakże drażliwej kwestii;)

sobota, 10 grudnia 2016

O sukience, którą miałam założyć na wystawę w Korei

Własnie tak. Wystawa miała się odbyć w ramach koreańskiego konkursu, a trzech najlepszych laureatów miało zagwarantowaną wycieczkę. Niestety coś to spełnianie ilustracyjnych marzeń u mnie nie działa, bo moje malowane akwarelami historie czarnego zwierza nie zapewniły mi przejścia do drugiego etapu konkursu (ciekawych moich obrazków odsyłam tutaj). Niemniej wyobraźnia zdążyła już ładnie wszystko zaplanować. W myślach walizkę miałam już prawie spakowaną, wiedziałam co będę chciała zjeść i jaką część nagrody finansowej przeznaczę na osławione azjatyckie kosmetyki. No cóż, ponoć olejki z popularnej na polskiej ziem sieci drogeryjnej sprawują się równie dobrze jak te z krajów dalekiego wschodu... Tymczasem dla galowej sukienki trzeba było znaleźć inną doniosłą okazję, bo nie dość, że po prostu bardzo mi się podoba, to doprawdy byłam dumna z tego jak przy pomocy familii udało mi się ją doprowadzić  do stanu używalności.Fot. S.

Zdobna czarna sukienka - sh (ok 2zł, ale miała uszkodzony zamek i dwa małe naddarcia materiału)
Skórzana torebka - sh
Skórzane kozaki - osiedlowy sklep obuwniczy
Obszerny melanżowy sweter - sh
Biały szal z wełny z Mongolii Wewnętrznej - sh (3 zł)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...